Specjalista / Specjalistka ds. programu Erasmus+

Wynagrodzenie: 5000 brutto
Typ umowy: Umowa o pracę
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu
Oferta wygasa: 2024-07-31

Jesteśmy największym stowarzyszeniem oświatowym w regionie kujawsko-pomorskim. Nasza działalność, poparta wieloletnim doświadczeniem, opiera się na trzech obszarach: edukacji szkolnej, kursowej i szkoleniowej oraz działalności produkcyjnej. Mimo odmiennej specyfiki każdego z tych obszarów, łączy je pełna koncentracja na potrzebach klientów i zapewnianiu im usług najwyższej jakości.

Satysfakcja naszych klientów dowodzi, że można pogodzić tradycję z nowoczesnością i najwyższą jakością usług.

Zakład Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją trafnego wyboru partnera, który dostarcza odpowiednie produkty i usługi oraz aktywnie wspiera rozwój zawodowy pracowników firm i instytucji, osób poszukujących pracy i młodzieży szkolnej. Profesjonalizm, doświadczenie oraz potencjał naszej instytucji, otwartość, pasja i zaangażowanie naszych pracowników pozwala w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów.

Nasze stowarzyszenie jest jednym z 22 ZDZ działających na terenie całego kraju, zrzeszonych w Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego w Warszawie. Na terenie Kujaw i Pomorza prowadzimy różnorodną działalność oświatową. Oferujemy naukę w szkołach oraz na kursach i szkoleniach. Naszymi klientami są pracodawcy, powiatowe urzędy pracy, instytucje społeczne, samorządowe, gospodarcze oraz osoby, które z własnej inicjatywy chcą podnosić, uzupełniać i dostosowywać swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe do potrzeb rynku pracy.

Nasze wymagania
  • Ukończone studia wyższe z filologii angielskiej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy i poza granicami Polski - wyjazdy zagraniczne około 3 razy w roku, trwające od kilku dni do 2 tygodni)
  • Prawo jazdy kategorii B
Zakres obowiązków
  • Planowanie i organizowanie wyjazdów uczniów w ramach programu Erasmus+
  • Planowanie i organizowanie przyjazdów uczniów z zagranicy w ramach programu Erasmus+
  • Wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ (w tym jako opiekun grup uczniów)
  • Nadzór nad realizacją projektów związanych z programem Erasmus+
  • Promocja programu Erasmus+ wśród uczniów szkół ponadpodstawowych
  • Wsparcie w akredytowaniu ZDZ w Toruniu w programie Erasmus+
  • Wsparcie w prowadzeniu szkoleń zawodowych
Co oferujemy
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Interesujące wyzwania przy realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Informacje o rekrutacji
Rozpoczęcie zatrudnienia od 1 sierpnia 2024
Wczytywanie danych kontaktowych