Elektryk – dział Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie:
Typ umowy: Umowa o pracę
GAMET Sp. z o.o.
Oferta wygasa: 2024-08-26

GAMET Sp. z o. o. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.

W swoim asortymencie Spółka posiada:

  • uchwyty meblowe,
  • gałki,
  • wieszaki,
  • nóżki do mebli,
  • klamki,
  • prowadnice

GAMET Sp. z o. o. jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską. Dokonane w ostatnich latach inwestycje dają Spółce możliwość dalszego zwiększania mocy produkcyjnych i wprowadzania nowych linii produktowych.

Każdego roku firma GAMET Sp. z o. o. jest obecna na krajowych i zagranicznych wystawach branży meblarskiej i budowlanej.

Dla GAMET-u standardem jest ciągły rozwój, wdrażanie nowoczesnych technologii i dbałość o jakość na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej (rysunki techniczne)
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz diagnozowania usterek
  • doświadczenie w pracy związanej z elektryką
  • doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi
  • posiadanie uprawnień elektrycznych (do 1 kV) oraz SEP G1 eksploatacja
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dokładność
  • zaangażowanie, motywacja do pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów
Zakres obowiązków
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym oraz nadzór nad poprawnością ich funkcjonowania
  • prace remontowo-konserwacyjne maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych
  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
Co oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę na pełen etat, terminową wypłatę wynagrodzenia)
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dofinansowanie kart Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych
  • zniżki na firmowe produkty
  • bilety do kina
  • zajęcia jogi
  • spotkania integracyjne, wydarzenia sportowo-kulturalne
  • turnieje w piłkarzyki stołowe/darta/FIFA
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • konkursy plastyczne dla dzieci pracowników
Informacje o rekrutacji
CV prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy:
Wczytywanie danych kontaktowych