Elektroautomatyk

Wynagrodzenie:
Typ umowy: Umowa o pracę
Firma Handlowo-Produkcyjna PAK Sp. z o.o.
Oferta wygasa: 2024-08-23

Serce naszej firmy to niebywałe zamiłowanie do jedzenia. I świadomość, że produkt kulinarny oprócz wyjątkowego smaku wymaga też unikatowego i bezpiecznego opakowania. Właśnie ta myśl dała początek rodzinnej drukarni fleksograficznej.

Dziś wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, zatrudniamy 190 pracowników, nasze opakowania odnajdziesz w każdym sklepie w Polsce, eksportujemy do 30 krajów. Jedno pozostaje jednak niezmienne: swoje wartości nadal opieramy na poczuciu wspólnoty i partnerstwie.

Zaopatrujemy branżę spożywczą oferując folie, laminaty, osłonki i etykiety dla przemysłu mięsnego, rybnego, nabiałowego, cukierniczego i pet food. Nasze usługi są kompleksowe: kreujemy projekty graficzne, pomagamy w doborze odpowiedniej konstrukcji opakowania, produkujemy opakowania, a nasz doradca techniczny pomaga wdrożyć je na maszynach pakujących u Klienta.

Nasze wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • znajomość układów elektrycznych, elektronicznych, sterowników PLC, hydraulicznych, pneumatycznych
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych.
  • umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych.
  • doświadczenie z zakresu napraw oraz konserwacji maszyn.
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako elektryk, elektroautomatyk, technik UR.
  • samodzielność, zaangażowanie i dokładność.
  • gotowość do pracy w systemie dyżurowym
Zakres obowiązków
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii parku maszynowego
  • uczestnictwo w specyfikowaniu oraz odbiorach nowych maszyn i urządzeń
  • modernizowanie istniejącego parku maszynowego
  • relokowanie maszyn w obrębie wnętrza Zakładu Produkcyjnego, rozłączanie/podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • tworzenie harmonogramów przeglądów i konserwacji
  • bieżący serwis maszyn zgodny z harmonogramem przeglądów i konserwacji
  • przygotowywanie instalacji elektrycznych do nowych urządzeń, modernizacja rozdzielni
  • układanie tras kablowych
  • tworzenie zapotrzebowań materiałowych w celu utrzymania stanów minimalnych części koniecznych do zapewnienia sprawności maszyn
  • proponowanie rozwiązań podnoszących efektywność oraz bezpieczeństwo maszyn pracujących w zakładzie
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
Co oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • pracę na jedną zmianę
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dopłatę do karty sportowej
  • prywatną opiekę medyczną
  • program poleceń pracowniczych
  • ubezpieczenie na życie
Informacje o rekrutacji
CV prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy:
Wczytywanie danych kontaktowych