Kierowca C+E w ruchu krajowym

Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 zł / mies. brutto
Typ umowy: Umowa o pracę
Transport Ciężarowy Dawid Jaworski
Oferta wygasa: 2024-08-23

Firma Transport Ciężarowy Jaworski realizuje przewozy towarów od 1991 roku. Wieloletnie, rodzinne doświadczenie pozwoliło wypracować najlepszą jakość zarówno transportu, jak i obsługi naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół w przeprowadzanym transporcie. Dla naszych klientów przygotowujemy odpowiednio dobraną ofertę, która łączy w sobie ekonomiczność działania i optymalizację trasy przejazdu. Specjalizujemy się w przewozie materiałów sypkich, a także towarów gabarytowych. Posiadamy wymagane zezwolenia, ubezpieczenia i licencje.

Wiemy, że tylko usatysfakcjonowani klienci mogą nieść skuteczną reklamę. Dlatego nasza firma stawia na rzetelność i komunikatywność. Transport realizujemy najnowocześniejszymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w systemy monitorowania satelitarnego GPS. Z nastawieniem o przestrzeganiu najwyższych standardów bezpieczeństwa prowadzimy transport terminowo i w odpowiednio przeznaczonych dla towaru warunkach.

Nasze wymagania
  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • w ruchu krajowym ( może być bez doświadczenia)
  • dbałość o powierzony sprzęt
Zakres obowiązków
  • ruch krajowy - praca od Poniedziałku do Piątku z możliwością przejazdu w ciągu tygodnia przez miejsce zamieszkania lub bazę
Co oferujemy
  • uczciwe, przejrzyste wynagrodzenie
  • ubezpieczenie grupowe z dostępem do prywatnej opieki zdrowotnej
  • jazdę i pracę zgodną z obowiązującymi przepisami
  • auto i naczepa przypisana do kierowcy
Informacje o rekrutacji
CV prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy:
Wczytywanie danych kontaktowych